MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 17516201
nr 1751 6201
Byrå
sengustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 95 cm. Djup: 48 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:58:27
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr